Bombka szklana do samodzielnego malowania - ze szkicem

Numer katalogowy: m01
średnica bombki: 11cm
Statyw w komplecie: nie
Sposób pakowania: 4 szt/1 opakowanie
Liczba sztuk w kartonie zbiorczym: 48
Bombka szklana ręcznie formowana metodą tradycyjną. Uchwyt wykonany ręcznie ze szkła. Jednolite granatowe tło bombki stanowi doskonały podkład do dalszej dekoracji. Na kuli naniesiony jest szkic dwóch uroczych bałwanków z prezentem, który wystarczy pomalować, aby osiągnąć wspaniały efekt zdobniczy. Dodatkowo można wykorzystać do dekoracji brokat lub samodzielnie zaprojektować i domalować inne elementy na kuli. Bombkę polecamy jako wspaniałą formę kształtowania wrażliwości plastycznej podczas spotkań przedświątecznych dla dzieci, rozwijania zdolności artystycznych na zajęciach plastycznych dla młodzieży, twórczą rozrywkę podczas świątecznych spotkań integracyjnych lub wieczorów wigilijnych dla osób dorosłych. Przykład finalnego efektu można obejrzeć na zdjęciu poniżej.

Jest to bombka o uniwersalnej średnicy, może stanowić zarówno ozdobę choinkową, jak i ozdobę wnętrz lub dekorację stołów, biurek itp. Szczególnie elegancko bombka prezentuje się na szklanym statywie (statyw do kupienia oddzielnie).

Kule są pakowane po 4szt w pudełku z tektury falistej 3-warstwowej, wewnątrz opakowania dodatkowo zabezpieczone przekładkami tekturowymi oraz folą bąbelkową.

W produkcji stosujemy tzw. "twarde" szkło borowo-krzemowe, o ściankach kilkakrotnie grubszych od tradycyjnych "wydmuszek" produkowanych masowo w fabrykach, dzięki czemu wyrób chrakteryzuje się zwiększoną odpornością na czynniki mechaniczne.